top of page

Online Hızlı Okuma Kurslarımız

Uzman Akademi güvencesi, geniş ve tecrübeli eğitmen kadrosu ve yüz yüze eğitimlerimizdeki aynı müfredatla tüm Türkiye'de devam eden canlı online eğitimlerimize katılarak farkı sizlerde yaşayın! 

online okuma anlama eğitimi

Online eğitimden çok daha fazlası...

    Uzman Akademi olarak Türkiye genelinde bulunan 19 ayrı şubemizde yüz yüze eğitim verirken diğer şehirlerdeki öğrencilerimize de eşit eğitim olanağı sunmak için öğretmenlerimiz ile canlı online eğitimlerimize de devam ediyoruz. Böylece mesafeler yok oluyor ve Uzman Akademi öğretmenleri adeta evinizde özel ders standartında bir hizmet sunuyor. Ülkemizde online eğitime karşı maalesef bir ön yargı var.  Derslerimizi kendi sitemiz üzerinden verdiğimiz için kurum olarak ; site çökmesi, derslerin iptal olması veya derse girememe gibi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Öğrencilerimizin örgün derste aldığı eğitimle online üzerinden verdiğimiz derslerin tek farkı onlarla birebir göz teması kuramıyor olmamız. Verim açısından bu derslerin örgün derslerden hiçbir farkı yok. Kendimize bu alanda da çok güveniyoruz. Online hızlı okuma eğitiminde de sizlere bireysel ve grup eğitimi fırsatını sunuyoruz. Gruplarımızı öğrenci yaşları ve seviyerine uygun 5-6 kişilik gruplar olarak oluşturuyoruz. Bu sayede her öğrencimizle tek tek ilgilenme fırsatı buluyoruz. Hiçbir öğrencimiz arada kaybolup gitmiyor. Bu süreçte de Uzman Akademi olarak her zaman, her koşulda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Canlı online derslerimizin video anlatımlardan farkı nedir?

    Hızlı Okuma ve Anlama eğitimlerinin alternatifleri olarak sunulan paket video eğitimleri ile online hızlı okuma ve anlama eğitimleri arasında eğitim kalitesi açısından ciddi bir farktan bahsetmek mümkün. Hazır paket eğitimlerde öğrenci bir uzman gözetiminde çalışmadığı için hem istenilen sonuca ulaşmak mümkün olmuyor hem de temel olarak takistoskop çalışmalarından beslenen bu eğitimlerle öğrencinin göz kasları zarar görebiliyor. Oysa ki Uzman Akademi tarafından verilen online eğitimlerde süreç sınıf ortamındaki gibi öğretmen gözetiminde ilerliyor. Öğrencilerin mevcut potansiyelleri dikkate alınarak yapılan egzersizlerle, her ders değişen hızlar ve etkinliklerle öğrenci kontrollü ve sağlıklı bir ilerleme elde ediyor. Bunun yanı sıra öğretmenin sınıf yönetimi sağlaması öğrencinin motivasyonunu ciddi oranda etkiliyor. Eğitim sürecinde ve sonucunda elde edeceği kazanımlar öğrenciye sürekli hatırlatılarak kıyaslanamayacak bir disiplin ve başarıyla eğitim süreci tamamlanmış oluyor.

Online eğitime dair tüm ön yargıları kıran bir eğitim anlayışı ve içeriğiyle “iyi ki..." diyeceğinize eminiz. Geleceği bugünden inşa etmek için gelin bu zorlu süreci avantaja dönüştürelim.

“Okumayı sevmek hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlerle değiştirmektir.”   

Charles de Montesquieu

online okuma anlama eğitimi

Öğretmenlerimizden detaylı bilgi
almak ister misiniz?

bottom of page