top of page

Gizlilik Politikamız

HİZMET KOŞULLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıdaki koşul ve şartlarla, müşteri alanları ve Uzman Akademi'nin site kullanıcılarından edindiği bilgileri kullanma, saklama ve açıklama şekli de dahil olmak üzere, www.uzmanakademi.com.tr web sitesinin, içeriğinin, hizmetlerinin ve web sitesi aracılığıyla sunulan ürünlerinin kullanımını belirlemektedir.

Buradaki koşul ve şartlar ile Uzman Akademi tarafından zaman zaman yayınlanabilecek tüm diğer işleyiş kuralları, politikalar ve hiçbir değişiklik yapılmaksızın kabul etmeniz üzerine kullanıma sunulmaktadır.

Siteyi kullanmadan ve giriş yapmadan önce lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Web sitesine erişimde bulunarak veya herhangi bir kısmını kullanarak, sözleşmenin koşul ve şartlarına tabi olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin koşul ve şartlarını kabul etmezseniz, Siteye veya sunduğu hizmetlere erişimde bulunamayabilirsiniz.

Kullanıcı hesapları

Hesaplarınızın güvenliğini sağlamaktan ve tüm faaliyetler ve hesapla ilişkili olarak alınan aksiyonlardan tamamen kendiniz sorumlusunuz. Hesabınızın sizden habersiz kullanımı veya diğer güvenlik ihlalleri konusunda derhal Uzman Akademi'ye haber vermelisiniz. Kurumumuz kullanıcının sebep olduğu davranış veya ihmallerden veya bu davranış veya ihmallerin sonucunda ortaya çıkan zararlardan sorumlu tutulmayacaktır.

Kişisel bilgiler toplanma şekli

Kullanıcılarımızdan siteye kaydolduklarında, bilgi almak istediklerinde form doldurduklarında kişisel bilgilerini talep edebiliriz. Kullanıcılardan uygun görüldüğü takdirde isimleri, mail adresleri, telefon numaraları istenebilir. Ancak Kullanıcılar Siteyi hiç bir bilgi vermeden de ziyaret edebilirler. Kullanıcılar ancak isterlerse kişisel bilgilerini toplayacağız. Kullanıcılar kişisel bilgilerini vermeyi reddedebilir. 

Kişisel verileri kullanabileceğimiz alanlar

 Kullanıcıların şahsi bilgilerini aşağıdaki amaçlarla toplayıp kullanabiliriz:​

  • Müşterilerin taleplerine ve destek ihtiyaçlarına daha etkin cevap verebilmek adına.

  • Kullanıcıların hizmet ve kaynaklarımızı nasıl kullandığını belirlemek adına.

  • Sitemizi kullanıcı dostu olarak güncelleyebilmek adına.

  • Bilgilerini bizlerle paylaşan kullanıcılarımıza hizmetlerimiz ve eğitim programlarımız hakkında daha detaylı bilgi verebilmek adına.

  • Kullanıcılarımıza yeni yeni gelişme ve kampanyalarımız hakkında bilgi verebilmek adına

Bilgi güvenliği politikamız

Şahsi bilgileriniz, kullanıcı adınız, şifreniz, işlem bilgileriniz ve Sitede saklanan verilerinize yetkisiz erişilmemesi, değiştirilmemesi, ifşa edilmemesi veya imha edilmemesi için uygun şekilde veri toplama, saklama ve işleme uygulamaları ve güvenlik önlemleri kullanmaktayız.

Site ve Kullanıcıları arasındaki tüm veri alışverişleri SSL güvenli iletişim kanalı üzerinden gerçekleştirilmekte olup dijital imzalarla şifrelenip korunmaktadır.

Şahsi bilgilerinizin paylaşımı yapılır mı?

Kullanıcıların şahsi bilgilerini asla diğer taraflara satmıyor, ticaretini yapmıyor veya kiralamıyoruz, açıklamıyoruz.

Site ziyaretçilerinin sorumlulukları

Bu web sitesini yönetiyor olması, Uzman Akademi'nin katkıda bulunulan içeriğin bir kısmını veya tamamını temsil ettiği, onayladığını ima ettiği veya bu materyallerin doğru, faydalı veya zararsız olduğuna inandığı anlamına gelmemektedir. Kendinizi ve bilgisayar sistemlerinizi virüslerden, bilgisayar solucanlarından, trojanlardan ve diğer zararlı içeriklerden korumak için gerekli önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdadır.

İşbu Sözleşmede Değişiklik Yapılması

Uzman Akademi dilediği zaman iş bu Sözleşmeyi güncelleme yetkisine sahiptir. Kullanıcılara, bu sayfayı belirli sıklıkla kontrol ederek olası değişiklikler konusunda bilgilenmelerini ve topladığımız kişisel bilgileri korumak için size nasıl yardımcı olduğumuz hususundan haberdar olmalarını tavsiye ederiz. İşbu Sözleşmeyi belirli sıklıkla inceleme ve değişiklikler konusunda bilgilenmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.

İşbu Koşulların Tarafınızdan Kabul Edilmesi

Bu web sitesini kullanarak, işbu Sözleşmeyi kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.  İşbu Sözleşmede yapılabilecek değişiklikler sonrasında web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, söz konusu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, web sitesindeki uygulamalar  ile ilgili sorularınız için info@uzmanakademi.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu doküman en son 05.04.2021 tarihinde güncellenmiştir.

bottom of page